RUCH na FACEBOOKU!
NABÓR do REDAKCJI

PARTNERZY SERWISU



KLUB
AKTUALNOŚCI
WŁADZE
STADION
MAPA DOJAZDU
BILETY
HISTORIA
ZESPÓŁ
KADRA
SZTAB
TABELA
TERMINARZ
SNAJPERZY
SPARINGI
TRANSFERY
STREFA KIBICA
NAJLEPSZE FOTKI KIBICÓW
GRALI W RUCHU
WYWIADY
KATEGORIE NEWS
O STRONIE
O NAS
REDAKCJA
HISTORIA STRONY
5 LAT SERWISU
ARCHIWUM
TABELE ROZGRYWEK
NAJLEPSI STRZELCY
RELACJE Z MECZY
SPARINGI
TRANSFERY
PUCHAR POLSKI
SNAJPERZY RUCHU
TWÓJ KANAŁ
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
OBSADA SĘDZIOWSKA III KOLEJKI!
Poznaliśmy sędziów, którzy poprowadzą mecze w ramach III kolejki II ligi zachodniej. Mecz Ruchu z Ostrovią, gwizdać będzie Marcin Bielawski z Katowic. Oto pełen zestaw sędziowski:

9 sierpnia (piątek):


Polonia Bytom - Gryf Wejherowo, godz. 18:00, sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz).
Odra Opole - Calisia Kalisz, godz. 20:30, sędzia: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).

10 sierpnia (sobota):


Błękitni Stargard Szczeciński - Jarota Jarocin, godz. 13:00, sędzia: Mariusz Jasina (Wrocław).
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice, godz. 16:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
MKS Kluczbork - KS Polkowice, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
UKP Zielona Góra - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Warta Poznań - Bytovia Bytów, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

11 sierpnia (niedziela):

Raków Częstochowa - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Artur Ciecierski (Warszawa).

Mecze

III Liga

2014-10-25 14:30

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

:

:

Grunwald Ruda Slaska

Grunwald
Ruda
Slaska

III Liga w Krasiejowie

2014-11-02 13:00

Malapanew Ozimek

Malapanew
Ozimek

VS

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

RELACJA NA ŻYWO!
Najnowszy album
TABELA
1  Polonia B. 15 36 41:10
2  Odra 15 33 34:18
3  Skra 15 29 31:11
4  Stal 15 28 32:13
5  Ruch 15 27 24:14
6  Jastrzębie 15 27 23:17
7  Rekord 15 25 27:21
8  Polonia Ł. 15 25 17:17
9  Górnik II 15 22 30:22
10  Szombierki 15 22 23:18
11  Czaniec 15 22 12:16
12  Pniówek 15 21 18:16
13  Ruch II 15 18 27:33
14  Grunwald 15 18 16:22
15  Swornica 15 18 19:31
16  Wesoła 15 16 23:31
17  Podbeskid II 15 14 19:21
18  Piast II 15 7 17:40
19  Skalnik 15 7 12:45
20  Małapanew 15 6 7:36
KADRA RUCHU
REKLAMA


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KIBICUJEMY


Design created by Look | Coded by eWe
Theme by GFXpixel.info
38,166 unikalne wizyty
Copyright © 2013
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.