RUCH na FACEBOOKU!
NABÓR do REDAKCJI

PARTNERZY SERWISU



KLUB
AKTUALNOŚCI
WŁADZE
STADION
MAPA DOJAZDU
BILETY
HISTORIA
ZESPÓŁ
KADRA
SZTAB
TABELA
TERMINARZ
SNAJPERZY
SPARINGI
TRANSFERY
STREFA KIBICA
NAJLEPSZE FOTKI KIBICÓW
GRALI W RUCHU
WYWIADY
KATEGORIE NEWS
O STRONIE
O NAS
REDAKCJA
HISTORIA STRONY
5 LAT SERWISU
ARCHIWUM
TABELE ROZGRYWEK
NAJLEPSI STRZELCY
RELACJE Z MECZY
SPARINGI
TRANSFERY
PUCHAR POLSKI
SNAJPERZY RUCHU
TWÓJ KANAŁ
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
OBSADA SĘDZIOWSKA III KOLEJKI!
Poznaliśmy sędziów, którzy poprowadzą mecze w ramach III kolejki II ligi zachodniej. Mecz Ruchu z Ostrovią, gwizdać będzie Marcin Bielawski z Katowic. Oto pełen zestaw sędziowski:

9 sierpnia (piątek):


Polonia Bytom - Gryf Wejherowo, godz. 18:00, sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz).
Odra Opole - Calisia Kalisz, godz. 20:30, sędzia: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).

10 sierpnia (sobota):


Błękitni Stargard Szczeciński - Jarota Jarocin, godz. 13:00, sędzia: Mariusz Jasina (Wrocław).
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice, godz. 16:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
MKS Kluczbork - KS Polkowice, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
UKP Zielona Góra - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Warta Poznań - Bytovia Bytów, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

11 sierpnia (niedziela):

Raków Częstochowa - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Artur Ciecierski (Warszawa).


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook
URL:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Zdjęcia z meczu
Najnowszy album
Mecze

III Liga

2014-09-13 16:00

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

4:1

1:0

Rekord Bielsko Biała

Rekord
Bielsko
Biała

Strzelcy

  • 13. Sotor
  • 52. Czajkowski
  • 57. Sobik
  • 68. Kiliński (kar.)
  • 76. Kiliński

III Liga

2014-09-21 11:00

Piast II Gliwice

Piast
II
Gliwice

VS

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

RELACJA NA ŻYWO!
TABELA
1  Polonia B. 9 25 29:5
2  Stal 10 19 20:8
3  Skra 10 19 16:8
4  Górnik II 10 17 23:14
5  Polonia Ł. 9 17 13:8
6  Ruch 9 17 13:10
7  Odra 9 17 16:14
8  Jastrzębie 10 17 15:13
9  Rekord 10 16 18:15
10  Grunwald 10 16 15:13
11  Szombierki 10 15 16:14
12  Pniówek 10 14 13:12
13  Czaniec 10 13 9:13
14  Swornica 10 13 14:21
15  Ruch II 10 10 16:23
16  Wesoła 10 9 16:24
17  Piast II 10 7 13:20
18  Małapanew 10 6 7:21
19  Podbeskid II 10 5 10:15
20  Skalnik 10 3 9:30
KADRA RUCHU
REKLAMA


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KIBICUJEMY


Design created by Look | Coded by eWe
Theme by GFXpixel.info
807,859 unikalne wizyty
Copyright © 2013
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.