PARTNERZY SERWISU
Malorny

Ernst

Pasaż

PROMUJEMY
KLUB
AKTUALNOŚCI
WŁADZE
STADION
MAPA DOJAZDU
BILETY
HISTORIA
RUCH
KADRA
SZTAB
TABELA
TERMINARZ
SNAJPERZY
SPARINGI
TRANSFERY
STREFA KIBICA
NAJLEPSZE FOTKI KIBICÓW
GRALI W RUCHU
WYWIADY
KATEGORIE NEWS
O STRONIE
O NAS
REDAKCJA
HISTORIA STRONY
5 LAT SERWISU
ARCHIWUM
TABELE ROZGRYWEK
NAJLEPSI STRZELCY
RELACJE Z MECZY
SPARINGI
TRANSFERY
PUCHAR POLSKI
TWÓJ KANAŁ
KIBICUJEMY


OBSADA SĘDZIOWSKA III KOLEJKI!
Poznaliśmy sędziów, którzy poprowadzą mecze w ramach III kolejki II ligi zachodniej. Mecz Ruchu z Ostrovią, gwizdać będzie Marcin Bielawski z Katowic. Oto pełen zestaw sędziowski:

9 sierpnia (piątek):


Polonia Bytom - Gryf Wejherowo, godz. 18:00, sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz).
Odra Opole - Calisia Kalisz, godz. 20:30, sędzia: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).

10 sierpnia (sobota):


Błękitni Stargard Szczeciński - Jarota Jarocin, godz. 13:00, sędzia: Mariusz Jasina (Wrocław).
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice, godz. 16:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
MKS Kluczbork - KS Polkowice, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
UKP Zielona Góra - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Warta Poznań - Bytovia Bytów, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

11 sierpnia (niedziela):

Raków Częstochowa - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Artur Ciecierski (Warszawa).

Mecze

III Liga

2016-09-17 16:00

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

1:0

1:0

KS Polkowice

KS
Polkowice

Strzelcy

  • 14min Zapotoczny 1:0

III Liga

2016-10-02 15:00

Unia Turza Slaska

Unia
Turza
Slaska

VS

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

ZDJĘCIA z MECZU
RELACJA na ŻYWO!
KADRA JESIEŃ 2016
TABELA III LIGA
1  Jatrzębie 9 21 18:9
2  Stal Brzeg 9 19 17:6
3  Slęza 9 17 18:14
4  Miedź 9 14 17:14
5  Skra 9 14 12:10
6  Piast 9 14 17:16
7  Ruch 9 14 8:9
8  Rekord 9 12 14:11
9  Zabrze 9 12 13:11
10  Pniówek 9 11 13:16
11  Olimpia 9 10 12:16
12  Polkowice 9 9 13:13
13  Stal B-Biała 8 9 10:10
14  Falubaz 9 9 12:19
15  Unia 8 8 9:10
16  Lechia 9 8 8:14
17  Górnik 9 6 8:13
18  Sląsk 9 6 13:21
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
REKLAMA

Copyright © 2013

3,093,974 unikalne wizyty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2016 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.