PARTNERZY SERWISU



PROMUJEMY
KLUB
AKTUALNOŚCI
WŁADZE
STADION
MAPA DOJAZDU
BILETY
HISTORIA
ZESPÓŁ
KADRA
SZTAB
TABELA
TERMINARZ
SNAJPERZY
SPARINGI
TRANSFERY
STREFA KIBICA
NAJLEPSZE FOTKI KIBICÓW
GRALI W RUCHU
WYWIADY
KATEGORIE NEWS
O STRONIE
O NAS
REDAKCJA
HISTORIA STRONY
5 LAT SERWISU
ARCHIWUM
TABELE ROZGRYWEK
NAJLEPSI STRZELCY
RELACJE Z MECZY
SPARINGI
TRANSFERY
PUCHAR POLSKI
SNAJPERZY RUCHU
TWÓJ KANAŁ
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
OBSADA SĘDZIOWSKA III KOLEJKI!
Poznaliśmy sędziów, którzy poprowadzą mecze w ramach III kolejki II ligi zachodniej. Mecz Ruchu z Ostrovią, gwizdać będzie Marcin Bielawski z Katowic. Oto pełen zestaw sędziowski:

9 sierpnia (piątek):


Polonia Bytom - Gryf Wejherowo, godz. 18:00, sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz).
Odra Opole - Calisia Kalisz, godz. 20:30, sędzia: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).

10 sierpnia (sobota):


Błękitni Stargard Szczeciński - Jarota Jarocin, godz. 13:00, sędzia: Mariusz Jasina (Wrocław).
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice, godz. 16:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
MKS Kluczbork - KS Polkowice, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
UKP Zielona Góra - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Warta Poznań - Bytovia Bytów, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

11 sierpnia (niedziela):

Raków Częstochowa - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Artur Ciecierski (Warszawa).

Najnowszy album
Mecze

III Liga

2015-03-21 15:00

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

2:2

2:0

Skra Częstochowa

Skra
Częstochowa

Strzelcy

  • 14min Marzec
  • 33min Kiliński (karny)
  • 50min Sobala
  • 90+3min Sobala

III Liga

2015-03-28 15:00

Pniówek Pawlowice

Pniówek
Pawlowice

VS

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

RELACJA na ŻYWO!
KADRA RUCHU 2015
TABELA III LIGA
1  Odra 23 52 53:24
2  Polonia B. 23 50 54:20
3  Stal 23 48 50:15
4  Ruch 23 46 44:25
5  Skra 23 40 41:23
6  Rekord 23 39 46:34
7  Jastrzębie 22 38 34:24
8  Górnik II 23 33 38:31
9  Ruch II 23 31 37:42
10  Czaniec 22 31 19:25
11  Szombierki 23 30 29:27
12  Pniówek 23 30 28:30
13  Swornica 23 30 31:41
14  Podbeskid II 23 28 34:33
15  Polonia Ł. 23 27 23:33
16  Grunwald 23 25 30:45
17  Wesoła 23 20 26:40
18  Piast II 23 19 32:50
19  Małapanew 23 11 15:53
20  Skalnik 23 11 19:68
REKLAMA


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KIBICUJEMY


Copyright © 2013

401,608 unikalne wizyty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.